KSFF Konkurs za “Open Air” 2018.

Povodom održavanja Open Air-a Klub Studenata Filozofskog Fakulteta poziva Vas na konkurs za Open Air
– Open Air je kultni događaj na parkiralištu Filozofskog fakulteta u Zagrebu kojime se obilježava kraj nastave i početak kampanjskog učenja. Studenti s očekivanjem i suzom dočekuju taj dan, a ove godine taj mili nemili dan pada na 08.06.2018. Da bi tuga bila lakša i veselje žešće studenti i članovi kluba KSFF organiziraju Open air.

Propozicije natječaja

Na natječaj treba poslati 2 snimke, kratki bio, tekst zašto baš mi (može i snimka, audio ili i video).
Bio mora sadržavati:
imena i prezimena članova
povijest benda
popis pjesama
mail
broj mobitela

Prijave slati na ksff@ffzg.hr

Ove godine odlučeno je da će bendove birati publika na live svirkama u KSFF-u, prijave na konkurs počinju 25.03. i završavaju 25.04, a 28.04 bit će objavljena imena 12 bendova koji će u naredna 4 petka svirati u KSFF-u, te će publika uz pomoć listića glasati i tako odabrati 6 bendova koji će nastupiti na Open air-u.